Opleidingsinstituut Schoevers komt met een social campagne voor Digitale Open Avonden om nieuwe studenten voor te bereiden op hun studiekeuze. Via een chatvideo zien leerlingen wat zo’n nieuwe Open avond hen biedt.
Esther Moolenaar, brandmanager bij Schoevers: “Een studie kiezen is altijd lastig, maar het wordt nog ingewikkelder als je geen scholen kunt bezoeken. Daarom doen wij er alles aan om leerlingen in deze tijden de informatie te geven die ze nodig hebben”.
Snapchat en Instagram video voor Schoevers Digitale Open Avond
In vertical video voor Instagram Story en Snapchat zien nieuwe studenten een gesprek tussen twee leeftijdsgenoten, waarbij één via een thuisselfie laat zien wat ze op dat moment aan het doen is. Martine Hammink, creative lead bij 24AM: “We wilden een zo natuurlijk mogelijk gesprek laten zien. Daarbij hoort spreektaal, emoji’s en ook selfies. Dat moet je als merk durven”.
Campagnes worden in tijden van corona nu extra snel ontwikkeld. In twee dagen tijd stonden meerdere varianten van de chat video live.
Meer creatieve mogelijkheden binnen social media zien? WhatsApp ons! Of volg ons op LinkedIn of Instagram.